Dijital Ajansımız: Agresif Arılar Haber Sitemiz: Meraklı Hastalar
1/ Hakkımızda

İşimiz Gücümüz Sağlık.

Sağlık Alanına Özel 360 Derece Çözüm

Rekabetin yoğun olduğu bir dünyada başarı sağlayabilmek adına bir alanı özümsemek, etki ve tepkilerini iyi analiz etmek ve kitlenin ihtiyacı olduğu mesajı kitlerle buluşturmak gerekir.

Sadece sağlık sektörüne odaklı hizmet veren ekibimiz, kurumların ihtiyaçlarına yönelik iletişim çalışmaları sunmakta ve kitlesinde konuşulan işlere imza atmasını sağlamaktadır.
İletişim her sektör için büyük önem taşımaktadır. Ancak “sağlık” iletişiminin hassasiyeti ve içeriğinde bulundurduğu yapı taşları itibariyle diğer sektörlerle aynı iletişim noktalarına sahip değildir.

Biz Sıkıldık! Siz Sıkılmadınız mı?

Diğer sektörlere yapılan iletişim kampanyaları dikkat çekici iken neden sağlık alanında yapılan iletişim kampanyaları tek düze?

Sağlık gibi herkesi ilgilendiren bir alanda niçin daha çekici ve yaratıcı iletişim kampanyaları ve algı yönetimi daha fazla yürütülmüyor? Siz de bundan sıkıldıysanız, sağlık alanında yeni ve yaratıcı çalışmalara adım atabilirsiniz.

Dilan Baransel Sağlık İletişim Danışmanlığı sağlık alanında yapılan iletişim çalışmalarının en temelinden başlayarak bugün; OTC ürünlere, İlaç Markalarına, Hastanelere, Medikal Cihazlara, Sağlıklı Yiyecek ve İçecek grubuna, kısacası “sağlık” odak noktası olan bütün markalara iletişim çalışmaları, medya ilişkileri yönetimi, yaratıcı event çalışmaları, kriz yönetimi, itibar yönetimi ve özellikle sağlık alanında sıradışı sosyal sorumluluk ve iletişim kampanyaları yürüten, bu kampanyalarla markaların hedef kitleleriyle etkileşime geçmesini ve konuşulmasını sağlayan iletişim çalışmaları sunmaktadır.

Kısacası sağlık sektöründe genç ve sektörün dinamiklerini derinlemesine bilen bir ekiple sizlere olması gereken yaratıcı ve uygulanabilir iletişim çalışmalarını hayata geçiren bir sağlık iletişim ajansıyız.

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Sağlık sektörüne özel çözümler için veya ajansımıza katılmak için bizlere mail gönderebilirsiniz.