İletikom

İletikom firması 10 yılı aşkın bir süredir danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir. İletikom firması bünyesinde yürüttüğümüz “Sağlık İletişim Departmanımızda” sadece sağlık alanına özel 360 derece ajans hizmetleri verilmektedir.

İletikom nedir?

2005 Yılında “Profesyonel Hayata Dur!” diyen deneyimli lider ve yöneticiler, uluslararası şirketlerde çalışma deneyimlerini bir araya getirerek, iş hayatına faydalı olacak eğitim içerikleri ve danışmanlık konuları geliştirdiler. İletikom firması özellikle telefonla iletişim kuran müşteri hizmetleri, telefonda satış, telefonda destek gibi meslekler için çok yararlı olacak Dr-Voice eğitim setlerini hazırladı.

2005 yılında Genpa Müşteri hizmetlerine eğitim ve danışmanlık verilerek işe başlayan İletikom şirketinde, deneyimli danışmanlar Key account Management KAM eğitimini Schneider Elektrik Satış ve yönetim kadrosuna verdi. Schneider Elektrik’in Metesan şirketini satın alması sonrası, tüm Metesan Satış ve yönetim ekibi, 6 ay sürecek bir satış akademisi eğitimini tamamladı. İletikom Özellikle Dr-Voice eğitimleri ile Sigortamnet, Anadolu Hayat, Axa Sigorta, SBM, Dinçerler sigorta gibi birçok sigorta şirketine eğitimler vermektedir.

iletikom-egitimleri

İletikom

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!