Dijital Ajansımız: Agresif Arılar Haber Sitemiz: Meraklı Hastalar
 

Hekimlere Özel Çözümler

Dilan Baransel Sağlık İletişim Danışmanlığı olarak sadece firmalara değil aynı zamanda bireysel hekimlere de iletişim çalışmaları hizmeti vermektedir.
Hekimlere Özel
Dilan Baransel Sağlık İletişim Danışmanlığı olarak sadece firmalara değil aynı zamanda bireysel hekimlere de iletişim çalışmaları hizmeti vermektedir.

Bu anlamda sağlığın olmazsa olmazı değerli hekimlerimize de çözüm odaklı iletişim stratejileri planlıyoruz.

PR 0
Marka Konumlandırma 0
Dijital Pazarlama 0
1/ Neler Yapıyoruz?
Hekimlerimizin özel muayenehane açmaları noktasında onlara danışmanlık hizmeti sağlıyor ve yeni kuracakları yapıda önemli olan kurum içi ve kurum dışı marka yönetim süreçlerine destek veriyoruz.
Marka Konumlandırma Planı

Ne söyleyeceğiniz ve nasıl söyleyeceğinizi planlıyor, alanınızda varolanlardan nasıl ayrıştırılması gerektiğini planlıyoruz.

Lokasyon Seçimi

Alanınızla ilgili olarak kliniğin stratejik konumunu planlıyoruz.

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kliniğinizin kurumsal logo tasarım çalışması ve bu anlamda hertürlü dosya, antetli kağıt, kartvizit gibi kurumsal tasarım dosyasını planlıyor ve Dilan Baransel Sağlık İletişim Danışmanlığı’nın partneri Agresif Arılar Dijital Reklam Ajansı bünyesinde hazırlıyoruz.

Styling Çalışması

Klinik içerisinde sağlık personellerinin üniformalarını kurumsal kimlik çalışmasına uygun Agresif Arılar Dijital Reklam Ajansı bünyesinde styling ekibi ile planlıyor ve hayata geçiriyoruz.

Web Sitesi ve SEO Desteği

Agresif Arılar Dijital Reklam Ajansı bünyesinde kurumsal web site tasarımınızı hayata geçiyor, öncelik olarak kliniğinizin açıldığı lokasyona özel SEO desteği sunuyoruz.

Sosyal Medya Yönetim Hizmeti

Dilan Baransel Sağlık İletişim Danışmanlı’ğının partneri olan Agresi Arılar Dijital Reklam Ajansı bünyesinde kurumunuzun sosyal medya yönetimini hayata geçiriyor, farklı, dinamik ve etkileşimli bir sosyal medya yönetim hizmeti sağlıyoruz.

PR Çalışmaları

Ne söylenmeli ? Nasıl Söylenmeli ? ve Hangi Mecralarda Söylenmeli? Bu sorular üzerinden hazırladğımız medya planı ile hekimlerimize özel PR çalışmaları sunuyoruz.

Kurumlara Özel Toplantılar

Hekimlerimizi kurumların beyaz yakalı çalışanları ile buluşturuyoruz. Bu anlamda hekimlerimizi kurum çalışanları ile biraya getiren etkinlik yönetimlerini hayata geçiriyoruz.

Bu çalışmalar ile yeni başlayan hekimlerimizin stratejik iletişim ve tanıtım çalışmalarına danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Hekimlerimize sunulan bu iletişim çalışmaları ihtiyaçlarına yönelik olarak ayrı ayrı hizmet kapsamları olarakta sunulmaktadır.