Tanıtım Filmleri

Dilan Baransel Sağlık İletişim Danışmanlığı’nda uzman ekibimizle sizlere özel tanıtım filmi çalışmaları düzenlemekteyiz.

tanitim-filmleri

Markanızı hedef kitlenize en iyi şekilde yansıtacak kalitede senaryo ve kurgu çalışmalarını hazırlamaktayız. Hazırlanan senaryo üzerinden kaliteli bir çekim gerçekleştirerek tanıtım filminizi hayata geçirmekteyiz. Yapılan bu tanıtım filminin kalıcı bir imaj çalışması olmasını sağlamaktayız.

Unutmayın ki markanızı anlatan ve sizi temsil eden etkili çalışmalardan biri de kurumunuza ait özel tanıtım filmleridir.

Kurumsal Tanıtım Filmi

Kurumun vizyon ve misyonuna uygun bir marka konumlandırma stratejisi belirliyoruz. Belirlenen konumlandırmaya özel dikkat çekici senaryo yazımı ve tanıtım filmi çekimi gerçekleştiriyoruz. Hazırlanan reklam filmini ulusal ve uluslararası fuarlara özel hazırlarken ayrıca televizyon reklamları içinde ayrı bir uyarlama yaparak markanın bilinirliğini arttırmasını sağlıyoruz.

İnfografik Video Tanıtım Filmleri

Günümüzün en son video trendleri arasında yeralan karışık ve fazla bilgi içeren konuları sadeleştiren ve anlaşılır kılan İnfografik videoları sizler için üretiyoruz. Kurumunuzun kimliğine uygun animasyon, grafik ve bilgi içeren infografik videolar üreterek hedef kitleye kurumunuzu daha anlaşılır ve etkili kılıyoruz.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!