Medya İlişkileri

Markanızın kimliğini medya ilişkileri ve iletişim kurallarının üzerine inşaa ederek, hazırlanan basın bültenleri ve haber içeriklerini hedeflenen medyaya servis etmekteyiz.

medya-iletisimi

Dilan Baransel Sağlık İletişim Danışmanlığı’nda medya ilişkilerini karşılıklı güven, dürüstlük ve kaliteli içerik üretme disiplinleri üzerine oluşturmaktayız.

Yazılı + Görsel + İşitsel PR Çalışmaları ve Medya İlişkileri

PR alanında profesyonel ekibimizle sizlere kaliteli içerik ve doğru mecra seçimleri yaparak etkili bilinirlik sağlıyoruz.

Sağlık reklam ajansı olarak alanında farklı PR projeleri üreterek ihtiyacınıza göre nokta atışı mecralar sunuyoruz. Amaç ve hedefinize uygun  özel medya planı çıkararak sizlere boş yere reklam bütçesi harcatmıyoruz. İhtiyacınıza uygun nokta atışı ve planlı PR çalışmasıyla hem bütçe dostu hem de etkili geri dönüşüm sağlıyoruz.

PR’da Hedeflerimiz Büyük ve Gerçekçi!

Dilan Baransel Sağlık İletişim Danışmanlığı olarak PR Çalışmalarında Türkiye’de Bir ilke İmza Attık!

Hürriyet Avrupa Gazetesi Türkiye’de Sağlık eki ile doktorlarımızı avrupaya sunduk. Türkiye’nin en prestijli gazetesine sunduğumuz bu proje ile avrupada yaşayan 4 milyonu aşkın türk vatandışını hedef alarak hazırladığımız Türkiye’de Sağlık ekiyle nokta atışı bir PR çalışması gerçekleştirdik.

Dijital Mecra PR Çalışmaları

Günümüzde en etkili mecralardan biri de şüphesiz dijital mecradır. Dijital mecra diline özel hazırladığımız basın bültenleri ya da özel röportaj haber çalışmalarını Türkiye’nin en çok tıklanan haber sitelerinde yer almasını sağlıyoruz. Ayrıca alanınızı en doğru kitleye sunacağınız dijital mecrayı sizin için belirleyip bu mecrada size özel yazarlık imkanı sunuyoruz.

Görsel PR Çalışmaları

Branşınıza özel dikkat çekici haber içerik üretimi ve bu çalışmaların belirlenen televizyon programlarında yayınlanmasının sağlanması.  Konunuza özel olarak televizyon da neler yapıyoruz?

Ana haber bülteninde haberinizin yayınlanması

  • Yerel ve Ulusal Sağlık programlarına konuk katılımının sağlanması
  • Avrupa yayını yapan sağlık programlarına konuk katılımın sağlanması
  • Özel haber video röportajının hazırlanıp haber ajanslarına servisinin yapılması ve pek çok ulusal haber programlarında haberin çıkmasının sağlanması.
  • Ulusal haber kanallarından birine özel haber çalışmalarının yapılması

Radyo PR Çalışmaları

  • Ulusal radyo kanallarında alanınıza özel programlara konuk katlımının sağlanması
  • Hedef kitleye yönelik seçilen radyo kanallarında kuruma özel reklam spot çalışmalarının hazırlanması

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!