Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Dilan Baransel Sağlık İletişim Danışmanlığı’nda sağlık reklam ajansı olarak uzman tasarım ekibimizle size ve markanıza uygun kurumsal kimlik çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

logo-brosur-tasarimi

Logo Tasarımları

Kurumunuzun en önemli yüzü olan Logo Tasarımı, kurumunun yapısına uygun kurumsal renklerin oluşturulması ve yapısına uygun özel Logo Tasarımının üretilmesi.

Kuruma Özel Motto Çalışması

Diğer firmalardan ayrışmak ve bilinirliğin akıllarda kalmasını sağlamak adına kurumunuzu tek bir cümle ile anlatan motto’nuzun hazırlanması.

Kartvizit Tasarımı

Kartvizit herkesin cebine ve cüzdanına giren en etkili reklam araçlarından biridir. Kurumunuzun Logo ve motto’suna uygun kreatif kartvizit tasarımlarıyla her zaman akılda kalmayı sağlayabileceğiniz kartvizit tasarımlarını sizler için hazırlıyoruz.

Antetli Kağıt Tasarımı

Kurumunuzun kurumsal renklerine, Logo ve Mottosuna uygun antetli kağıt tasarımları ile yazışmalarınızda ve sunumlarınızda kullanabileceğiniz yalın ve etkileyeci kurumsal antetli kağıtların tasarlanması.

Dosya ve Zarf Tasarımı

Her boyutta hazırlanabilen kurumsal kimliğinizin yer aldığı sade, dikkat çekici zarf ve dosyaların hazırlanması.

Fatura ve İrsaliye Tasarımı

Kurumsal bütünlüğü a’dan z’ye her alanda kullanmanız açısından fatura ve irsaliyelerinizde isim ve logonuzun yer aldığı kurumsal kimliğinize uygun fatura ve irsaliye tasarımlarının hazırlanması.

Call Center Jingle Çalışması

Kurumunuz en önemli iletişim mecralarından biride şüphesiz işitsel algıya dokunan telefonla iletişim aracıdır.  Kurumunuzu arayan hastaları bekletirken markanızın reklamını yapan kurumunuza özel akılda kalıcı özel jingle çalışmasının hazırlanması.

kurumsal-kimlik

Özel Günlerde Kurumsal Hediyelerin Hazırlanması

Hastalarınızla aranızdaki bağı geliştiren en önemli çalışmalardan biri de hastalarınıza özel günlerde hazırlayacağınız ufak ama akılda kalıcı hediyelerin verilmesidir. Bu anlamda sizler için dikkat çekici hediye fikirleri ve üretimi ile hastalarınızla duygusal bağınızı pekiştirmeyi sağlıyoruz.

E-Mail İmza Tasarımı

Dijital mecrada e-mailllerinizde kullancağınız isim, ünvan ve logo tasarımının yer aldığı dikkat çekici e- mail imza tasarımlarının hazırlanması.

Kaşe Tasarımı

Kurumunuzun resmi imzası olan kaşenizin kurumsal kimliğinize uygun hazırlanması.

Reçete Tasarımı

Hastalarınızın sizden aldıkları ve sakladıkları en önemli evraklardan biride şüphesiz yazdığınız reçetedir. Bu anlamda kurumsal kimliğinize uygun sade ve dikkat çekici reçete tasarımlarının hazırlanması.

Broşür Tasarımı

Sizi ve çalışmalarınızı anlatan ikinci bir önemli mecra da broşürlerinizdir. Bu anlamda kurumsal kimlik bütünlüğünüze uygun broşür tasarımları da hazırlamaktayız.

Markanıza ait oluşturulan broşür tasarımlarının yanında broşür içerik yönetimini de hazırlayarak A’dan Z’ye bu alanda kaliteli hizmet ve çözümler sunmaktayız.

Kurumsal Kimlik Logo Örneklerimiz

Diğer Örnekler →

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!