Çizgi Altı Reklam Çalışmaları

Sağlık kurumlarına özel reklam alanları için tasarım, satın alma ve üretim çalışmaları yapmaktayız.


cizgi-alti-reklam

Çizgi Altı Reklam Çalışmaları

Afiş

Kuruma özel kurum içi kurumsal kimlik çalışmasına uygun afiş tasarım ve afiş içinde slogan, içerik üretimi sunarak kreatif afiş tasarımları hazırlıyoruz.

Broşür

Kurum içinde ve tanıtım fuarlarında kullanılan broşür çalışmalarını kurumsal kimliğinize uygun kreatif tasarımlar ve dikkat çekici içeriklerle hayata geçiriyoruz.

Katalog

Kurum içinde ve tanıtım fuarlarında kullanılan broşür çalışmalarını kurumsal kimliğinize uygun kreatif tasarımlar ve dikkat çekici içeriklerle hayata geçiriyoruz.

Kuruma Özel Sağlık Dergisi İçerik ve Tasarım Çalışması

Kurum içinde kullanılan ve gelen hastalara özel aylık hazırlanan kurum sağlık dergi tasarımı ve içerik çalışmasıyla hastalarınıza kurumunuzda var olan son gelişmeleri bilgilendirici bir şekilde anlatma fırsatı sağlıyoruz.

Duvar Giydirme

Kurum içerisinde de reklam alanları olarak kullanılabilen duvar giydirme çalışmaları kaliteli ve dikkat çekici hazırlandığında son derece etkili reklam kullanım alanlarında birini oluşturmaktadır. Bu anlamda Kurumsal kimlik çalışmasına uygun slogan ve içerik üretimi hazırlanarak yapılan duvar giydirme çalışmalarını kurum içi ve kurum dışı açık havada kurumlara özel hazırlamaktayız.

Açık Hava Reklam Tasarımları

Kurumlara özel açık hava reklam mecralarında yer alacak reklamlar son derece sade ve dikkat çekici olmalıdır. Bu alanlarda önemli olan mesajı direk hedef kitleye veren ve akılda kalıcı tasarımla dikkat çeken reklam çalışmaları hazırlanmalıdır. Bu anlamda billboard, elektrik direklerine asılan reklam panoları, metro içi turnike giydirme çalışmaları gibi dış mekan reklam tasarımlarını kurumlara özel marka konumlandırma ve konsept reklam çalışmasıyle hedef kitlelere ulaştırıyoruz.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!