Merhabalar,

Size markalaşmanın öneminden ve iletişimin gerekliliğinden burada bahsetmeyeceğim. Çünkü şu an da bu yazıları okuyorsanız siz de markalaşmanın ne kadar önemli olduğunu hissetmiş ve bunun için bir adım atmışsınız demektir. Marka ve iletişim alanında nasıl bir yol haritası çizilmesi gerektiğini ve hayata nasıl geçireceğinizin ilk adımını şu an da beni tanıyarak başlamış bulunuyorsunuz.

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık eğitimimi tamamladıktan sonra iletişim sektöründe bulunulması gereken her alanda önemli çalışmalar gerçekleştirdim. İletişim ve tanıtım macerama Türkiye’nin saygın PR ajanslarından birinde medya ilişkileri yönetimi ile başladım. Daha sonra reklam ajansında “Strateji  ve Marka Konumlandırma” alanında çalışmalar gerçekleştirerek bu alanda üniversite öğrencilerine seminerler verdim. Özel bir kurumda uzun süre Kurumsal İletişim Uzmanı olarak çalıştıktan sonra iletişimi tek elde toplayıp sunabilme yeteneğimi geliştirdim.

     Sağlık sektöründe, alanında uzman doktorlara iletişim ve marka danışmanlığı yaparak sağlık iletişimi sektörüne adım attım.

Doktorların sağlık iletişimi ve markalaşması adına doğru yönlendirilmeye ve iletişim çalışmalarına ihtiyaç duyduklarını gördükten sonra, “sadece doktorlara ve sağlık kuruluşlarına özel” Dilan Baransel Sağlık İletişimi Danışmanlığı’nı hayata geçirdim.

İletişimde kaliteli içerik ve güven benim ilk kuralım!

İletişim çok yönlü ve tehlikeli bir alandır. İletişimi yanlış kullanırsanız bir felakete, doğru kullanırsanız sizi zirveye taşır. Hekim veya sağlık kuruluşu olarak iletişim alanında marka kimliğinizi oluşturmak ve sesinizi diğerlerinden ayrıştırarak duyurmak isterseniz, sağlık alanında uzman ekibimizle birlikte yanınızdayız.

Sağlıklı iletişim kurmanız dileğiyle…

Dilan Baransel
Sağlık İletişim Danışmanı

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!