Our Blog

Doktorların Neden Websitesi Olması Lazım?

Dijital dünyada bazı meslekler özellikle biraz geriden geliyor. Dijitale yeni yeni alışan doktorlar bu sıralamanın içinde…

doktor-websitesi

Sosyal medya, Google Adwords test turları yeni başlayan doktorlar aslında websiteleri ile dijitalle ilk adımlarını son 10 yıldır deneyimlemekteler. Tabii deneyimlemenin dışında fazla kullanışlılıktan uzak doktor websiteleri birer web çöplüğüne dönüşmüş durumda. Vakti zamanında bireysel domainler ile dijitale ayak basan doktorların birçoğunun websitesi HTML5 ve mobil uyumdan nasibini almamış durumda. Hal böyle olunca da eski altyapılı websitelerinin yeniden kurulması gerekiyor. Cep telefonlarından açılmayan bir doktor websitesi hasta veya araştıran kişi tarafından direkt terkediliyor. Bu gibi sorunları gidermek için yeni yapılandırmalara gidilmesi gerekiyor.

Aramalarda öncelik doktorun kişisel websitesi

Hastalar bir konuyla ilgili doktorların isimlerini direkt olarak internet ortamında aratıyorlar. Bu kısımda doktorun kişisel bir websitesinin olması önem kazanıyor. Doktorun kişisel websitesi doğru bilgilerin ana kaynağı olarak hastalar tarafından görülerek bir güven unsuru yaratıyor. Doktorun kişisel websitesinin olmaması ve basında da çok adı duyulmamış bir haber sitesinde bir yazısının yer alması doktora bir avantaj kazandırmadığı gibi hastanın gözünde güvenirliliğini de azaltabiliyor. Düzgün altyapılı ve sorunsuz bir websitesi iyi PR çalışmaları ve örnekleriyle kurulduğunda ise doktorun ismini yarar sağlıyor.

Sonuç olarak “İyi bir websitesi doktorun aynası”dır.

İlgili hizmet: Websitesi tasarımı ve Yönetimi

Tags: , , ,

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!